Auto-Zeman se mění na autoMOBI.cz...

 

Auto-Zeman

Vítejte na stránkách našeho autoservisu. Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek se specializací na vozy VW Group ( VW, AUDI, Škoda, Seat ) a vozy koncernu PSA ( Peugeot, Citroen a vozidla kde je tato technologie použita ). Výměny náplní, filtrů, kompletní klimaservis včetně diagnostiky, servis podvozkových a brzdových skupin, motorových součástí včetně vstřikovacích systémů, opravy autoplastů přístrojem LEISTER to vše s použitím odpovídajícího vybavení. Pracujeme pouze se značkovými autodíly určenými pro aftermarket, na přání Vám zajistíme a namontujeme jakýkoli dostupný díl také v OEM kvalitě. Samozřejmostí jsou technické prohlídky včetně kontroly emisí a veškerá administrativa spojená s převodem a registrací vozidla. Provádíme diagnostiku eletronických systémů konzolí Bosch KTS 200  video zde , dále montáž autorádií, centrálního zamykání, handsfree a autoalarmů. Servis alternátorů a startérů (kompletní repase případně výměnným způsobem), výměny autobaterií a opravy elektroinstalací. Montáž závěsných zařízení Bosal, SVC a Steinhof za zajímavé ceny. Úzce spolupracujeme s firmami v oboru autoskel a zajístíme pro Vás výměnu v rámci pojištění bez Vaší finanční účasti, tónování skel pokovením případně značkovými foliemi Johnson. Zajistíme pro Vás také všechny služby spojené s pneuservisem včetně uskladnění pneu. V případě autonehody pro Vás zajistíme odtah za režijní cenu, samozřejmostí je  náhradní vozidlo zdarma pro poškozeného  po dobu opravy.

Naše společnost klade velký důraz na spokojenost klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za běžné ceny. Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala, v případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených telefonních číslech.

 

V současné době pro Vás připravujeme nový areál služeb. Z tohoto důvodu mohou být některé naše služby řešeny za pomoci externích partnerů případně může dojít k posunu běžných dodacích termínů. Za možné komplikace se Vám předem omlováme.